ČeštinaEnglishDeutschPolski

Parkoviště

Pokud na Singltrek Centrum přijedete autem, zaparkujte na našem placeném nehlídaném parkovišti. Parkovné je 100 Kč za osobní auto.

WC

WC na Singltrek Centra jsou zdarma.

Sprchy

Máme osobně ověřeno, že po návratu z vyjížďky je nejlepší rychle umýt kolo a osprchovat se. Je dobré se převléknout do čistého suchého oblečení, než nás zmůže únava. Relaxovat u kávy či piva s pocitem, že už nic nemusíme, je prostě bezkonkurenční.

V Singltrek Centru jsou k dispozici 3 sprchy. Ve sprchách je rovnou namixovaná teplá voda. Sprchy se spouští na žetony, které můžete zakoupit v budově Singltrek Centra. Doba, po kterou teče teplá voda, je nastavena na tři minuty, ale během sprchování můžete vodu kdykoliv zastavit a opět spustit. Žeton na sprchu se liší od žetonu pro myčku kol. Peníze za nevyužité žetony Vám rádi vrátíme.

Myčka kol

Následky vyjížďky je nejlepší zlikvidovat hned, a pak už jen příjemně relaxovat. Z vlastní zkušenosti moc dobře víme, že umývat zaschlé bahno z kola doma ve vaně je pěkná otrava. Myčku kol najdete hned vedle budovy Singltrek Centra. Myčka je na žetony, které můžete zakoupit na baru Singltrek Centra. Protože se snažíme co nejvíce šetřit přírodní zdroje, myčka je časově omezena, aby nedocházelo ke zbytečnému plýtvání vodou. Na jeden žeton (2,5 minuty) naprostá většina lidí bez problémů kolo umyje. Žeton myčky kol se liší od žetonu do sprchy. Peníze za nevyužité žetony Vám rádi vrátíme.

Dětské hřiště

Děti jsou na Singltrek Centru vítány! Větší rády bajkují a pro menší máme připravené dětské hřiště.

Pumptrek

Vedle Singltrek Centra je jeden z prvních pumptreků postavených v ČR. Jedná se menší jednoduchý pumptrek, který však bohatě stačí na to, abyste se (Vy a/nebo Vaše děti) naučili pumpovat a houpat.

Orange Prism Rocday Mudhugger Morvélo Kenny Racing Fenwicks